Jdi na obsah Jdi na menu
 


Základní skupiny- 2014

 

Základní skupiny - 2014 (sobota)

V případě rovnosti bodů 2 mužstev rozhodoval vzájemný zápas, v případě rovnosti bodů 3 a více týmů, rozhodovala minitabulka.

Skupina A

1. Polib hrocha Choceň                   11:2    15 bodů

2. Marie FC                                     14:9    10 bodů 

3. Všecko bude                             11:10      7 bodů

4. Kapitáni z Rychnovska                 7:7      6 bodů

5. RayBan Brůra                            11:11     6 bodů

6. Bad boys                                     0:15     0 bodů

Skupina B

1. Malá šance RK                           16:6    12 bodů

2. Nowa Ruda Power                    27:12   12 bodů       

3. Union Kostelec                           22:6    12 bodů

4. Men in Black                               8:15     6 bodů

5. Red Devils                                  7:27     1 bod

6. Lucián B                                     6:20      1 bod

Skupina C

1. Čege Mege B                             20:2    12 bodů

2. Krásní a nezkrotní                      14:9    10 bodů

3. Zelená tráva                                9:12     9 bodů

4. Alex Liberec                                 6:5      7 bodů

5. Amper Voděrady                      11:17      6 bodů

6. Bašta na Budech                        0:15      0 bodů

Skupina D

1. Šmidli boys RK                           16:7    12 bodů

2. Votroci                                         11:4   11 bodů 

3. Lucián Praha A                            23:9   10 bodů

4. Kdo nás zastaví                         17:12     6 bodů

5. JZD Petkovy                              12:16     4 body

6. Made in Stehno                           1:32     0 bodů

Skupina E

1. Čege Mege A                            17:10    13 bodů

2. Bukvice Vysoké Mýto                 15:7     10 bodů

3. Pláckoví hoši                                7:2       8 bodů

4. Baluku Praha                            18:14      6 bodů

5. Pobřeží lihoviny                          9:17      4 body

6. FG Kočičí packy                         5:21      0 bodů

Skupina F

1. Spoje Praha                                20:8    12 bodů

2. Sokolíci Černíkovice                   16:8    10 bodů

3. Lambáda HK                             20:11     9 bodů

4. ASPV Žacléř                               9:12     7 bodů

5. FC hadi rvali                                9:18    3 body

6. Digimoni                                      7:24    3 body

Skupina G

1. Dickovy legie                               15:5   13 bodů

2. Miláno Jaroměř                           17:3   12 bodů

3. Újezdecký balet                        13:14     7 bodů

4. Namazaní krtci                          11:10     6 bodů

5. Nové Dvory                               14:14     5 bodů

6. Dobrá voda tvojí mámy               2:26     0 bodů

Skupina H (Houdkovice)

1. Sportnet Třebechovice                24:3    15 bodů

2. Jelita ze střídaček Jaroměř         13:4    12 bodů

3. Radox Žďár n.S.                          12:5      8 bodů

4. Nic moc                                         9:7      7 bodů

5. Kluci ze sibiře                               5:30     1 bod

6. Hajp Riders                                  4:18      1 bod