Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přihlášky na rok 2014

 

Zaplacen vklad, přijati do turnaje

1. JZD Petkovy

2. Všecko bude

3. FC Hadi rvali

4. Újezdecký balet-                                             nový tým

5. Bukvice Vysoké Mýto

6. Marie FC                                                           nový název (původně Lihovod)

7. Čege Mege RK "A"

8Čege Mege RK "B"

9. Šmidli Boys

10. Krásní a nezkrotní

11. Kdo nás zastaví                                              nový tým

12. Union Kostelec

13. Pobřeží lihoviny

14. Nowa Ruda Power (Polsko)-                       nový tým

15. Votroci                                                              nový tým

16. ASPV Žacléř 

17. Malá Šance

18. Bad Boys                                                          nový tým

19. Polib hrocha Choceň

20. Spoje Praha

21. FC Dobrá voda tvojí mámy-                            nový tým

22. Namazaní krtci

23. Amper Voděrady                                             nový název (původně Hokejky)

24. Nové Dvory

25. Digimoni

26. Sokol RayBan Brůra

27. Bašta na Budech-                                              nový tým

28. Men in Black -                                                    nový tým

29. Made in Stehno

30. Alex Liberec

31. FG Kočičí packy-                                                nový tým

32. Sokolíci Černíkovice

33. FC Lucian A

34. FC Lucian B

35. Lambáda HK

36. Miláno Jaroměř

37. Dickovy legie

38. Red Devils

39. Baluku                                                            nový název (dříve Balu)

40. Pláckoví hoši

41. Zelená tráva Opočno

42. Kapitáni z Rychnovska

   Týmy, které zatím zaplatili a byli přijati  do turnaje.

 Skupina H - týmy, které byly dodatečně přijati do turnaje a odehrají základní skupinu (celkem 9 kol z 15) v nedalekých Houdkovicích do 12.30 hodin a potom se přemístí do Voděrad, kde turnaj dohrají. 1. a 2.tým  postupuje do nedělních bojů ve Voděradech jako 15. a 16.tým:

                

  1. Kluci ze sibiře                                   nový tým
  2. FC Radox                      
  3. Sportnet team                                   nový tým
  4. Jelita ze střídaček Jaroměř       
  5. Hajp Riders Opočno                         nový název (původně Hadi rvali)
  6. Nic  moc