Jdi na obsah Jdi na menu
 


přihlášené týmy 2018

 

Hlavní soutěž:

1.   Všecko bude

2.   Vobě nohy levý

3.   JZD Petkovy Liberec

4.   Malá šance

5.   Spoje Praha

6.   Dobrá voda

7.   Mirkovi kluci

8.   Marie FC

9.   Mydli ovci

10. Miláno Jaroměř

11. Dopijem a pudem

12. Young boys Jaroměř

13. FC Lucian Praha- junioři

14. FC Merlinovci

15. Union Kostelec

16. Elita ze střídačky

17. Ajax Golostroj team

18. Waynes Team

19. Lucián Praha A

20. FC Google chrome

21. SKPold RK    

22. Last minute Jaroměř

 

 

Rozlosování do skupin:

Skupina A:

Malá Šance, Waynes Team, Lucián Praha - junioři, Mirkovi kluci, FC Google Chrome, Elita ze střídačky

Skupina B:

Marie FC, JZD Petkovy, SKPold RK, Dobrá Voda, Dopijem a pudem, ??? Jaroměř

Skupina C:

Miláno Jaroměř, Mydli ovci, Merlinovci, Spoje Praha, Všecko Bude

Skupina D:

Union Kostelec, Vobě Nohy Levý, Lucián Praha A, Ajax Golostroj Team, Young Boys

 

Rozlosování prvních zápasů:

Hřiště 1:

9:20 hod.:  Malá Šance - Elita ze Střídačky

10:00 hod.:  Mirkovi kluci - FC Google Chrome

10:40 hod.:  Waynes Team - Lucián Praha junioři

Hřiště 2:

9:20 hod.:  Marie FC - Dopijem a pudem

10:00 hod.:  SKPold RK - Dobrá voda

10:40 hod.:  Jaroměř -  JZD Petkovy

Hřiště 3:

9:20 hod.:  Mydli ovci - Všecko bude

10:00 hod.:  Miláno Jaroměř - Merlinovci

10:40 hod.:  Spoje Praha - Mydli ovci

Hřiště 4:

9:20 hod.:  Union Kostelec - Ajax Golostroj Team

10:00 hod.:  Vobě Nohy Levý - Young boys

10:40 hod.:  Lucián Praha A - Union Kostelec

Do nedělních bojů postupuje 16 týmů  !!!

Neděle: 4 čtyřčlenné skupiny, ale jen vítězové skupin budou hrát o 1.-4.místo (dvojice budou určeny losem) a druzí o 5.-8.místo, třetí a čtvrtí z nedělních skupin skončí na 9.místě.

Hraje se v sobotu:  2 x  14 minut v pětičlenných skupinách

                                  2 x  12 minut v šestičlenných skupinách

                v neděli:   2 x  12 minut

Turnaj veteránů se bohužel neuskuteční, ale dobrá zpráva na příští rok máme již přihlášeny 3 nové týmy do této kategorie. Takže letos SKPold a Luciáni po dohodě budou hrát v hlavní soutěži a domácí Švédi se mohou plně věnovat bufetům, tedy obsluze.

Ještě zůstala 2 volná místa do hlavní soutěže ve skupinách C a D.