Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časový rozpis - 2015

Časový rozpis prvních 6 kol:

Samozřejmě přijmeme ještě jeden tým, pokud by někdo měl typ, tak napište !!!

8.30   Malá šance-   Lavináři                            hřiště č. 1

          Hajp Riders- Krásní a nezkrotní                            2

          Čege Mege A- Život není krásný                           3

          Marie FC –  Mydli ovci                                            4 

          volno                                                                          5

          Nic moc  -     Pláckoví hoši                                    6

 

9.00   Miláno Jaroměř II –     Tuísci                               1

          FC Vyhaslé hvězdy- Lambáda HK                      2

          Sokolíci Černíkovice- Zelená tráva                    3

          Všecko bude -           Pivní balet                          4

          Votroci                 -   FC hadi rvali                         5

          Dobrá voda          -   Kdo nás zastaví                 6

 

9.30   Slowianin Woliborz   -    Lucián A                     1

          Torpédo Čistá –Polib hrocha                            2

          Liberec C.F. – Nové Dvory                                  3

          Bukvice     -  Alex Liberec                                   4

          Red Devils  - Obě nohy levé                               5

          Miláno -   Radox Žďár                                          6

 

10.00 Miláno Jaroměř II- Malá šance                           1

          Čege Mege B  - FG Kočičí packy                        2

          Čege Mege A  - Sokolíci Černíkovice                 3

          Všecko bude  - Marie FC                                      4

          Lucián B  - Dobřety Holice                                   5

          Nic moc    -   Kdo nás zastaví                              6

 

10.30 Tuísci   - Kukuřičný děti                                      1

          Újezdecký balet – Super Eagles                        2

          Liberec C.F.  – Zelená tráva                                3

          Bukvice      -     Mydli ovci                                    4

          Votroci       -     Red Devils                                    5

          Miláno       -      Pláckoví hoši                               6

 

11.00 Lavináři    -      Lucián A                                       1

          JZD Petkovy – Ray Ban Brůra                            2

          Hajp Riders  -  Vyhaslé hvězdy                           3

          Pivní balet     -  Alex Liberec                                4

          Lucián B       -   Obě nohy levé                             5

          Dobrá voda   -   Radox Žďár                                6